Usługi Hexanova

Hexanova to producent globulek dopochwowych. Zajmujemy się wytwarzaniem wyrobów medycznych, opracowywaniem składu i produkcją oraz marketingiem:

Laboratorium

Oferujemy wytwarzanie wyrobów medycznych, suplementów diety i środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego zgodnie z standardem HACCP i GMP. Nasze wyroby medyczne posiadają certyfikat ISO 13485

Produkcja

Opracowujemy na zlecenie skład jakościowy i ilościowy produktów wraz z dokumentacją techniczną i rejestracyjną (lub notyfikacyjną). Formulację każdego produktu  przygotowujemy w oparciu o sprawdzone, przetestowane i bezpieczne składniki farmaceutyczne wytwarzane przez europejskie firmy farmaceutyczne.

Dział marketingu

Wspieramy wprowadzanie nowych produktów na rynek farmaceutyczny poprzez doświadczony zespół przedstawicieli medycznych.

Działamy zarówno na rynku aptecznym jak i szpitalnym. Hexanova Science dostarcza produkty do dezynfekcji i leczenia trudno gojących się ran.

Zapraszamy do współpracy z nami, zarówno w zakresie zakupu czy dystrybucji naszych wyrobów, m.in.: żele ginekologiczne wspomagające leczenie infekcji grzybiczych i bakteryjnych oraz kapsułki i globulki dopochwowe, tj.: Hexatiab, Hexagyn Duo).

 „Pozycję rynkową i relacje z Klientami opieramy na kompetencji i najwyższej jakości naszych produktów. Zatrudniamy zespół doświadczonych i doskonale wykwalifikowanych specjalistów.”

  − Hexanova

Ginekologia

ginekologia

Dermatologia

dermatologia

Nowość

lactinova femina